Czarter - firma z tradycją

Zajmujemy się pasażerskim przewozem osób od ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie firmy Czarter pozwala zaoferować Państwu usługę na najwyższym poziomie. Przewozimy osoby z wskazanego miejsca we wskazane miejsce. Zasięgiem w Polsce obejmujemy teren województwa dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego. Wozimy ludzi do Niemiec i Holandii. Z nami dojedziesz zarówno do dużych centrów miejskich, jak na przykład Berlin, Hamburg, czy Monachium, jak i do małych miejscowości, czy też wiosek oddalonych od aglomeracji.

Polacy często podróżują do pracy. Praca za granicą nadal opłaca się z ekonomicznego punktu widzenia. Popularne kierunki wyjazdów zarobkowych to miasta: Berlin, Hamburg, Bremen, Oldenburg, Cuxhaven, Kolonia, Schwerin i okolice.

W sezonie letnim często przewozimy zorganizowane grupy do prac dorywczych w okolicach Jeziora Bodeńskiego lub Freiburga. Planując podobny grupowy wyjazd warto skontaktować się z nami, aby poznać przysługujący Panstwa grupie rabat.

Od grudnia 2015 uruchomiliśmy trasy do Holandii. Teraz podróżując z firmą Czarter dojedziesz do Amsterdamu, Hagi, Groningen, Emmen, Flevoland, Rotterdamu, Eindhoven i innych miast na terenie państwa tulipanów i wiatraków. Podobnie jak w Niemczech wozimy z adresu pod wskazany adres.

Nowoczesna flota dla Państwa wygody i bezpieczeństwa.

Usługa przewozu osób świadczona przez firmę Czarter wykonywana jest z wykorzystaniem stale serwisowanych busów. Do pracy wykorzystujemy m.in. najnowsze modele samochodów Renault Trafic. Wszystkie pojazdy wyposażone są w klimatyzację, gwarantują wygodną, nieobciążającą podróż. Jadąc z nami mogą Państwo zabrać dwie torby podróżne. Samochody posiadają ubezpieczenie Assistance.

Przewóz paczek

Firma Czarter z miejscowości Lwówek Śląski świadczy usługi przewozu paczek z Polski do Niemiec lub Holandii. Oferujemy szybki przewóz, w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

czas-na-podroz-z-czarter-przewozy

Wyjazdy: wtorek, czwartek, niedziela
Powroty: poniedziałek, środa, piątek